MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14235439

nr 1423 5439

Skåp

Allmoge, Daterat 1789. Bredd: 122, djup: 52 cm, höjd: 198 cm

Kondition: delvis originalmålning slitage, skador

måndag 4 oktober 2021
kl 20:02:02